GIGABYTE zdroj UD1300GM PG5, 1300W, 80+ Gold, 140mm fan
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZDLGIGOBU0017
Kód produktu: 105236040
Výrobce: Gigabyte
Popis produktu
Popis produktu
Gigabyte zdroj UD1300GM PG5 1300W • Ultra Durable
- Vysoce kvalitní japonské kondenzátory
- Vylepšené chlazení (větší pasivní chladiče + optimalizované proudění vzduchu)
- 140mm chytrý ventilátor s hydraulickými ložisky (při nízké zátěži se neroztáčí)
- Ochranné prvky OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
• Konektor PCIe Gen 5.0 pro grafické karty RTX 4090/4080/4070TI (není potřeba žádné redukce)
• Intel ATX 3.0 standard
• Certifikace účinnosti 80 PLUS Gold
• Plně modulární
• Kompaktní design = i přes vysoký výkon standardní rozměry
• 10 letá záruka
Podpora grafické karty PCIe Gen 5.0 UD1300GM PCIE 5.0 dokáže vydržet až 3x vychýlení výkonu GPU. Má 16pinový konektor a je dodáván s vysoce kvalitním nativním 16pinovým kabelem, který vám umožňuje používat PSU s grafickou kartou PCIe Gen 5.0. Tento kabel může podporovat až 600 wattů napájení grafické karty. Podpora standardu Intel ATX 3.0 UD1300GM PG5 dokáže vydržet až 2x celkový výpadek výkonu. Je plně kompatibilní se standardem Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, který podporuje až 200% výkyvy výkonu, dosahuje 70% účinnosti nízké zátěže a vyhovuje požadovaným normám časování napájení. Specifikace Formát zdroje Formát zdroje ATX Výkon Výkon zdroje 1300 W MTBF hodin >100,000 hours Ochranné funkce OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP Vstupný rozsah střídavého proudu 15-6.5A Vstupní napětí DC 100-240 V Velikost ventilátoru 140mm Hydraulic Bearing(HYB)fan Počet konektorů ATX Konektor 1x 24-pin CPU/EPS Konektor 2x 8-pin PCIe Konektor 1x 16-pin PCIe Konektor 8x 6+2-pin SATA Konektor 12x SATA Peripheral Konektor 6x 4-pin --- ATX12V Verze 3.0 80 PLUS Efficiency Gold Typ kabelu Placatý, černý Modulární kabelář Plně modulární Velikost 150 x 160 x 86 mm