GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP/1600W/ATX 3.1/80PLUS Platinum/Modular/Retail
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: GP-UD1600PM-PG5
Kód produktu: 116831929
Výrobce: Gigabyte
Váha: 5,656 kg
Záruka: 120 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP
* vysoce kvalitní japonské kondenzátory
* vylepšené tepelné řešení
* připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.0
* ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
* certifikace 80 PLUS Platinum
* plně modulární design
* odolné kompaktní provedení
* AI TOP utility
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: aktivní (>0,9 typicky)
Výkon: 1600W
Typ ventilátoru: 140mm ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem
Účinnost: 92% při průměrné zátěži
Vstupní proud: 15-7,5A
Vstupní napětí: 100-240V AC (plný rozsah)
Vstupní frekvence: 60-50Hz
Konektory:
* 1x ATX/MB 20+4pin: 610mm
* 2x CPU/EPS 4+4pin: 650mm*2
* 2x PCI-e 16pin: 700mm*2
* 2x PCI-E 16pin na PCI-E 8pin: 700mm*2
* 4x PCI-e 6+2pin: 650mm+150mm*2
* 16x SATA: 650mm+150mm+150mm+150mm*4
* 6x 4pin periferní + 2x 4pin floppy: 600mm+150mm+150mm+150mm*2
Rozměry: 150x190x86mm