Goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 1000mA
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ppadapter-70
Kód produktu: 80836319
Výrobce: PremiumCord
Popis produktu
Popis produktu
Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V - 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC - možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí - max. 1000mA při 12V (12VA) - napájecí napětí 230V - 6ks různých výměnných koncovek v sadě (při výběru konektoru nutno zvolit správný konektor, který pasuje a má kontakt) - vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compliance - CEC efficiency : Level V - MEPS : V Rozměry: 75 x 43 x 32mm Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz Výstupní napětí: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC Výstupní proud: 1000mA Konektory u adaptéru 2.5 mm plug 3.5 mm plug 3.5 x 1.35 mm DC plug 5.0 x 2.1 mm DC plug 5.5 x 1.5 mm DC plug 5.5 x 2.5 mm DC plug