Goodram GR5600D564L46S/8G paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 288-pin DIMM
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GR5600D564L46S/8G
Kód produktu: 122886582
Výrobce: GoodRAM
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Vnitřní paměť: 8 GB
Typ vnitřní paměti: DDR5
Komponent pro: Laptop
Formát paměti: 288-pin DIMM
CAS latence: 46
Frekvence paměti: 5600 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 8 GB
Výška: 3 mm
Šířka: 133 mm
Hloubka: 31 mm
Hmotnost: 15 g
Výška balení: 10 mm
Šířka balení: 162 mm
Hloubka balení: 52 mm