Goodram IRDM DDR5 IR-6000D564L36S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: IR-6000D564L36S/32GDC
Kód produktu: 119853678
Výrobce: GoodRAM
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Napětí paměti: 1.25 V
Podpora paměťových kanálů: 2 kanály
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování): 1.0
Vnitřní paměť: 32 GB
Frekvence paměti: 6000 MHz
Formát paměti: 288-pin DIMM
Modulová konfigurace: 2048M x 8
Rozložení paměti (moduly x velikost): 2 x 16 GB
CAS latence: 36
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování): Ano
Typ chlazení: Chladič
ECC: Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): 3.0
Typ vyrovnávací paměti: Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti: DDR5
Komponent pro: PC/server
Podsvícení: Ne
ECC na desce: Ano
SPD profil: Ano
Hloubka: 31 mm
Hmotnost: 66 g
Výška: 6 mm
Šířka: 133 mm
Hmotnost včetně balení: 91 g
Šířka balení: 150 mm
Hloubka balení: 53 mm
Výška balení: 24 mm