Goowei Energy OTL100-12 100Ah 12V Pb záložní akumulátor VRLA GEL
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: OTL100-12
Kód produktu: 97534173
Výrobce: GOOWEI ENERGY
Váha: 33 kg
Popis produktu
Popis produktu
GOOWEI ENERGY OTL100-12
Olověný 12V, 100Ah akumulátor v provedení VRLA GEL navržený pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Je tak vhodný pro záložní systémy.
Vlastnosti:
hybridní GEL = elektrolyt je vázán v hybridním gelu (kombinace s AGM)
vyšší maximální vybíjecí proudy
absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
mnohem delší cyklická životnost než u konvenční zaplavené baterie
při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14.4 – 14.9V při teplotě 25°C
při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13.5 – 13.8V při teplotě 25°C
odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
otřesuvzdorné – vibration-proof
nerozlitelný blok – leak-proof, baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
životnost: 800 cyklů (při hloubce vybití 50%)