GVDA GD-D3010, Regulovateľný zdroj, 0-30V/0-10A
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: GD-D3010
Kód produktu: 118493268
Výrobce: GVDA
Váha: 1,7 kg
Popis produktu
Popis produktu
GVDA GD-D3010, Regulovateľný laboratórny zdroj, 0-30V/0-10A - Spínaný jednosmerný zdroj napätia a prúdu. Výstupné jednosmerné napätie je možné nastavit v rozsahu 0-30V v krokoch po 10mV a výstupný prúd v rozsahu 0-10A v krokoch 1mA. Panel s tromi štvormiestnými digitálnymi displejmi s zobrazením napätia, prúdu a výkonu. Súčasné zobrazenie V/A/W. Ochrana proti skratu, prepätiu, obmedzenie prúdu, preťaženiu, prehriatiu. Teplotne riadený ventilátor s nízkou hlučnosťou. USB nabíjacia zásuvka 5V2A. Prevádzková teplota 0-40 stupňov. Obsah balenia DC napájacie káble, AC napájací kábel. Napájanie AC 230V/50Hz.