HP ProBook/465 G11/R5-7535U/16"/WUXGA/16GB/512GB SSD/AMD int/W11P/Silver/AC3R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: A37ZCET#BCM
Kód produktu: 112703944
Výrobce: HP
Váha: 2,44 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Instalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bit
ProcesorAMD Ryzen™ 5 7535U (až 4,55 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 6 jader)
Rembrandt R
Čipová sadaČipová sada integrovaná s procesorem
Paměť16 GB DDR5 4800 MHz (2× 8 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Volný slot na další diskNe
Optická jednotkaneobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická kartaAMD Radeon™ 660M (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje40,6 cm (16,0")
Rozlišení1 920 × 1 200
Typ monitoruMatný IPS displej, WUXGA rozlišení, AntiGlare
300 nits (cd/m2), 45% NTSC
ZvukIntegrované stereo reproduktory
Poly Studio
Web kameraFull HD kamera s krytkou a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Konektivita
Bezdrátové připojeníMediatek WiFi 6E RZ616 (2x2)
Bluetooth 5.3
Síťové rozhraníIntegrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000
Porty a konektory2× USB-C 3.2 Gen 2
- přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
- podpora DisplayPort 1.4
- napájení notebooku
2× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
1× RJ-45 (LAN)
Další informace
KlávesnicePodsvícená klávesnice odolná proti polití s numerickou částí
Typ napájeníNapájecí adaptér 65 W USB-C