Ingco CAGLI21154 aku úhlová bruska 115mm bez akumulátoru a nabíječky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: CAGLI21154
Kód produktu: 118690435
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Bruska je dodávána bez baterie a nabíječky.
Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady Ingco P20S.
Napětí: 20V
Otáčky naprázdno: 3000/6000/9000 ot./min
Průměr kotouče: 115 mm
Závit vřetena: M14
Baterie a nabíječka se prodávají samostatně.
Typ baterie 2.0Ah P20S
Typ nabíječky 2.0A P20S