Ingco CHTLI40028 aku nůžky na živý plot bez baterie a nabíječky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: CHTLI40028
Kód produktu: 118691295
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Nůžky jsou napájeny dvěma bateriemi 2000mAh, čímž docílí vyššího výkonu a delší pracovní doby nůžek.
Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím.
Bezkomutátorový motor
Napětí: 40V (20V+20V)
Rychlost bez zatížení: 3600 ot./min
Délka řezu čepele: 650 mm
Mezera čepele: 27 mm