Ingco CHTLI400282 aku nůžky na živý plot vč. 2ks baterie a nabíječky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: CHTLI400282
Kód produktu: 118691428
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Bezkomutátorový motor
Napětí 40V (20V+20V)
Otáčky při chodu naprázdno 3600 ot./min
Délka řezu 650 mm
Vzdálenost mezi čepelemi 27 mm
Laserem řezaná čepel
Nabíjecí napětí 220-240 V
Typ baterie 2.0Ah P20S
Typ nabíječky 2.0A P20S