Ingco CRSLI1152 aku pila ocaska bez baterie a nabíječky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: CRSLI1152
Kód produktu: 118691193
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Mobilní pila ocaska patří v některých zemích mezi TOP 3 nářadí.
Je ideální všude tam, kde není elektřina - zahrady, chaty, střechy atd.
Je vybavená rychloupínáním pro snadnou výměnu plátků.
Dodáváno s 2ks plátků. Doplňuje řadu P20S.
Napětí: 20V
Otáčky naprázdno: 0-2800 ot./min
Řezná kapacita:
Kov: 8 mm
Dřevo: 115 mm