Ingco DMD031251 Kotouč řezný, diamantový lamelový 125x1
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DMD031251
Kód produktu: 118687241
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Diamantový kotouč lamelový, 125 mm x 22,2 mm, šířka čepele 10 mm