Ingco MCD121251 Řezný kotouč na kov 125 x 1,2 x 22,2 mm
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: MCD121251
Kód produktu: 118689212
Výrobce: INGCO
Popis produktu
Popis produktu
Řezný kotouč na kov, 125 mm x 1,2 mm x 22,2 mm, plochý střed.