INSTALOVANÉ SVÍTIDLO LPSR-16WN BQ 16W 4000K LED IP44
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: LPSR-16WN BQ
Kód produktu: 111397468
Výrobce: LEDLIFE
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Světelná objímka - Ne (integrovaná lampa). Maximální výkon - 16 W. Stupeň krytí (IP) - IP44. Barevná teplota - 4000 - 4000°K. Světelný tok - 1450 - 1450lm. Napětí - 230 - 230V. Záruka - 24 měsíců. Se snímačem pohybu - č. Další informace - Stupeň krytí: IP44. Šířka: 145 mm. Výška: 35 mm. Délka: 145 mm. Světelný tok: 1450 lm. Teplota barev: 4000K. Výška rámu je 8mm LEDlife. Šířka - 145 - 145 mm. Délka - 145 - 145 mm. Výška - 35 - 35 mm. Typ instalace - Zapuštěné do stropu. Šířka instalovaného dílu je 125 mm. Typ produktu - LED panel. Počet žárovek - 1. Typ svítidla - Zapuštěné. Se žárovkou (žárovkami) v sadě - Ano. Maximální výkon lampy - 16 W. Barva těla - Černá. Materiál těla - hliník. Materiál potahu - Plast. Regulace - Není regulováno. Se světelným senzorem - č. Barva kapuce - Bílá.