INSTALOVATELNÉ SVÍTIDLO LPSRM-18WNQ 18W 4000K LED IP44
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: LPSRM-18WNQ
Kód produktu: 111308814
Výrobce: LEDLIFE
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Světelná objímka - Ne (integrovaná lampa). Maximální výkon - 18 W. Stupeň krytí (IP) - IP44. Barevná teplota - 4000 - 4000°K. Světelný tok - 1620 - 1620lm. Napětí - 230 - 230V. Záruka - 24 měsíců. Se snímačem pohybu - č. Další informace - Průměr: 19 cm. Výška: 2,5 cm. Krytí: IP44. Hmotnost: 0,55 kg. LEDlife. Šířka - 190 - 190 mm. Délka - 190 - 190 mm. Výška - 25 - 25 mm. Typ instalace - Montáž na strop. Typ produktu- Instalovaná lampa. Počet žárovek - 1. Typ lampy - Lubu. Se žárovkou (žárovkami) v sadě - Ano. Maximální výkon lampy - 18 W. Barva těla - Bílá. Materiál těla - hliník. Materiál potahu - Plast. Regulace - Není regulováno. Se světelným senzorem - č. Barva kapuce - Bílá.