LANBERG RACK CABINET 19” WALL-MOUNT 12U/600X450 FOR SELF-ASSEMBLY WITH METAL DOOR BLACK (FLAT PACK)
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: WF01-6412-00B
Kód produktu: 93400164
Výrobce: LANBERG
Váha: 23,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Nástěnná jednodílná skříň Lanberg WF01-6412-00B je řešení určené pro rozšíření sítí, instalaci kabeláže a zařízení o velikosti 19” s max. 60 kg. nosnost. Lze jej použít v sítích, serverovnách, malých a středních firmách. Může také pracovat v systémech nízkého napětí, jako jsou sítě kabelové televize, poplašné systémy, systémy požární ochrany a systémy kontroly přístupu, CCTV a IP dohled. Vhodný design umožňuje jednoduchou, svépomocnou montáž. Skříň se vyznačuje stupněm krytí IP20, otevírací přední dvířka s možností otočení o 180° se zámkem, odnímatelné bočnice (zámky součástí dodávky). Skříň má na horním a spodním krytu panel pro vstup kabelů. Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli válcované za studena. Konstrukce skříně pro vlastní montáž je v plochém obalu, což usnadňuje přepravu. Balení navíc obsahuje další příslušenství pro držáky na kolejnice, klecové matice M6 a prázdné vstupní panely.
Funkce (WF01 v2):
- Výrobce: Lanberg,
- Kód výrobce: WF01-6412-00B,
- Typ skříně: Držák na stěnu,
- Barva těla: Černá RAL9004,
- výška: 12U,
- Rozměry skříně (Š x H x V): 600x450x645,70 mm,
- Výška (horní panel - spodní panel): 637,20 mm,
- Výška (horní panel - broušený včetně šroubů): 645,70 mm,
- Vnitřní šířka rozteče mezi kolejnicemi: 450 mm,
- Šířka rozteče mezi otvory regálových kolejnic: 475 mm,
- Rozteč vnější šířky mezi kolejnicemi stojanu: 495 mm,
- Nosnost: max. 60 kg,
- Stupeň krytí: IP20,
- Typ dveří: Kovové přední dveře,
- Norma: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; ČÁST 1 A ČÁST 7, ETSI,
- Materiál: Vysoce kvalitní ocel válcovaná za studena, práškově lakovaná,
- Montážní sloty ventilátoru: Ano, 120 mm, 110 V nebo 230 V,
- Tloušťka dveří: 1,0 mm,
- Tloušťka plechu: vertikální montážní lišty - 1,50 mm; montážní profil - 1,50 mm; ostatní - 1,00 ~ 1,20 mm; horní a spodní a boční panel - 1,00 mm,