KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZAG70373CZ
Kód produktu: 124254064
Výrobce: Lenovo
Váha: 1,12 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Název produktu: LENOVO IDEA TAB PLUS
Modelová řada: TB361FU
Typ / provedení / určení: 12" Android tablet vyšší třídy v silné konfiguraci bez WWAN, IPS "paper like" displej, pero v balení, bez napájecího adaptéru
Bundle: stylus
Part Number: ZAG70373CZ
Machine Type: ZAG7
Použité materiály: kovové šasi
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: MediaTek Dimensity 6400 (8-Cores, 2x A76 @2.5 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Arm Mali-G57 MC2 GPU
Operační paměť: 8GB LP-DDR4X on-board
Úložiště: 256GB UFS 2.2
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: IPS, 12,1’’, 2,5K (2560x1600), PAPER LIKE = matný, antireflexní, in-cell 10-point multitouch, 90Hz, až 800 nitů (HBM) - 600 nitů typických , 1300:1, 16:10, 96% DCI-P3, 4x 85° pozorovací úhly, 249 PPI, 87.5% poměr S-T-B, TÜV Rheinland® Reflection Free certified
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost), stylus
Fotoaparát-kamera:
Zadní fotoaparát: 13.0MP, autofocus
Přední: 8.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ANO, GPS + GLONASS + Galileo
Senzory & Funkce: Akcelerometr, Ambient light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, duální mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: paper-like displej
Komunikace: Bluetooth 5.2, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1, nemá WWAN
Operační systém: Android™ 15 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 10200 mAh, nabíjecí
Výdrž na baterii: až 13 hodin YouTube streamování; až 13,5 hodiny v prohlížeči Chrome
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučený min. 10V/4.5A (45W) USB-C® AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 530 g (+10g stylus)
Rozměry (tablet): 278.8 x 181.05 x 6.29 mm