Lenovo IdeaPad Slim 3/16IRH10/i7-13620H/16"/WUXGA/16GB/1TB/Intel int/bez OS/Gray/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 83K20054CK
Kód produktu: 120634645
Výrobce: Lenovo
Váha: 2,65 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10
Operační systém: ne
Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (1/0)
Maximální velikost: 24 GB (8 GB integrované + 16 GB SO-DIMM) DDR5-4800
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů antireflexní, 45% NTSC, 60 Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™; mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.2
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x Čtečka SD karet
* 1x Napájecí konektor
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 povolen
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník, PC-ABS
Rozměry(ŠxHxV): 360 x 251 x 16,9–17,9 mm