Lenovo Legion 9/18IAX10/U9-275HX/18"/4K/64GB/2TB/RTX 5090/W11P/Black/3R On-Site
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 83EY002KCK
Kód produktu: 120629425
Výrobce: Lenovo
Váha: 7,46 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Lenovo Legion 9 18IAX10
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Paměť: 2x 32GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů (celkem/volných): (4/2)
Maximální velikost: 192 GB DDR5-4000
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 • Tři sloty M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 18" WQUXGA (3840x2400) IPS 520 nitů lesklý, 100% DCI-P3, 240 Hz / 440 Hz, Dolby Vision®, G-SYNC®, DisplayHDR™ 400
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 24GB GDDR7, Boost Clock 2160MHz, TGP 175W, 1824 AI TOPS
Audio: kodek Realtek® ALC3306; 6 stereo reproduktorů, 2W x4 (basové reproduktory), 2W x2 (výškové reproduktory), optimalizováno s technologií Nahimic Audio, inteligentní zesilovač (AMP); mikrofon 2x, Pole
Web kamera: 5,0 MP + IR s E-krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: Ethernet (2,5 GbE)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Killer™ Wi-Fi® 7 BE1750x, 802.11be 2x2 + BT5.4)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 2x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2)
* 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 1x USB-C® (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2)
* 2x USB-C® (Thunderbolt™ 5 / USB4® verze 2 80 Gb/s), s USB PD 95-100 W a DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x RJ-45
* 1x Čtečka SD karet
* 1x Napájecí konektor
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 povolen
Baterie: Integrovaná 99,9 Wh
Napájení: 400W Slim Tip (3-pin)
Barva: černá (Eclipse Black)
Materiál: Hliník, kovaný uhlík
Rozměry(ŠxHxV): 403 × 296,9 × 23,9–27,95 mm