Lenovo Legion Pro 5/16IAX10/U9-275HX/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Black/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 83F3003NCK
Kód produktu: 120028541
Výrobce: Lenovo
Váha: 3,69 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB
Paměť: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 0
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free
Dotyková obrazovka: Ne
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec
Web kamera: 5.0MP with E-shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1
*1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort™ 2.1
Další porty:
*1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Power connector
Baterie: 80Wh
Napájení: 245W Slim Tip (3-pin)