Lenovo ThinkBook 16 G7 Ryzen 7 7735HS/16GB/1TB SSD/16" WUXGA/3yOnsite/Win11 Pro/šedá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 21MW0034CK
Kód produktu: 112319022
Výrobce: Lenovo
Váha: 2,58 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
VÝKON
Procesor AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3,2 / 4,75 GHz, 4 MB L2 / 16 MB L3)
Grafika Integrovaná grafika AMD Radeon™ 680M
Čipová sada Platforma AMD SoC
Paměť 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Paměťové sloty Dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů
Maximální paměť Až 64 GB DDR5-4800
Úložný prostor 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Podpora úložiště Až dva disky, 2x M.2 SSD o M.2 2280 SSD až 2TB
Úložný slot Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Čtečka paměťových karet Čtečka SD karet
Optika Žádná
Audio čip Zvuk ve vysokém rozlišení (HD), kodek Realtek® ALC3287
Repro Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby® Audio™
Fotoaparát FHD 1080p + IR Hybrid s privátní závěrkou
Mikrofon 2x
Baterie Integrovaná 45Wh
Napájecí adaptér 65W USB-C® (3kolíkový)
Speciální funkce Moderní pohotovostní režim
DESIGN
Displej 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Antireflexní, 45% NTSC
Dotyková obrazovka Není
Klávesnice Podsvícená, česky / slovensky
Touchpad Beztlačítkový povrchový vícedotykový touchpad Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palce)
Barva pouzdra Arctic Grey
Povrchová úprava Eloxování pískování
Materiál pouzdra Hliník (nahoře), PC-ABS (dole)
Rozměry (ŠxHxV) 356 x 253,5 x 17,5 mm (14,01 x 9,98 x 0,69 palce)
Hmotnost Od 1,7 kg (3,75 lb)
SOFTWARE
Operační systém Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Dodávaný software Office Trial
KONEKTIVITA
Ethernet 100/1000 M (RJ-45)
WLAN + Bluetooth Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 + BT5.3
Standardní porty
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
1x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x čtečka SD karet
Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 povolen
Čtečka otisků prstů Styl dotyku, přizpůsobení na čipu, integrované v tlačítku napájení
Fyzické zámky Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm