LG 32U721SA-W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
LG 32U721SA-W
LG 32U721SA-W
Dostupnost: 3-5 dní dostupné
Part no.: 32U721SA-W.AEU
Kód produktu: 122352889
Výrobce: LG
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Uhlopříčka obrazovky (cm): 80
Velikost obrazovky (palce "): 32
Max. rozlišení (Pixel): 3840 x 2160
Panel: VA
Kontrastní poměr: 3000:1
Povrch: matný
Jasnost (cd/m2): 250
Poměr stran: 16:9
Horizontální pozorovací úhel (°): 178
Vertikální pozorovací úhel (°): 178
Čas reakce (ms): 5
Rozestup pixelů ( mm): 0,18159
Curved Design: ne
Energetická třída: F
HDR schopnost: ano
Rozlišení: 4K / Ultra HD
Adaptivní synchronizace: ne
Integrovaný reproduktor: ne
Značka: LG
Identifikátor modelu: 32U721SA
Třída energetické účinnosti od A (nejvyšší účinnost) do G (nejnižší účinnost): F
Spotřeba energie při provozu (kWh / 1 000 h): 30
Třída energetické účinnosti v režimu HDR od A (nejvyšší účinnost) do G (nejnižší účinnost): G
Spotřeba energie v zapnutém stavu v režimu HDR (kWh / 1 000 h): 34
Viditelná úhlopříčka obrazovky (cm): 80
Viditelná úhlopříčka obrazovky (palce): 32
Rozlišení obrazovky (pixely): 3840 x 2160
Výškově nastavitelné: ne
Sklopný (vpřed / vzad): ano
Otočný (Pivot funkce): ne
Otočný (vlevo / vpravo): ne
Podstavec: součástí dodávky
Držák na zeď: opcionálně dokupitelný
Standardní konzola VESA (mm): 100x100
Připojení sluchátek: ano
HDMI 2.0: 2x
USB-A: 2x USB-A 3.0
USB-C: 1x USB-C
DisplayPort: 1x přes alternativní režim USB-C
Barva: bílá
Šířka (cm): 71,37
Výška s podstavcem (cm): 51,05
Výška bez podstavce (cm): 42,93
Hloubka vč. nohou (cm): 21,08
Hloubka bez podstavce (cm): 4,57
Hmotnost s podstavcem (kg): 6,62
Hmotnost bez podstavce: 5,30
LG Smart Monitor with 32 inch and webOS
Brilliant picture quality and modern design
The LG 32U721SA-W is a 32-inch smart monitor with 4K UHD resolution (3840 x 2160 pixels) for razor-sharp and brilliant picture quality. The IPS panel offers wide viewing angles and precise colour reproduction, ideal for creative work, office applications and multimedia content. With a refresh rate of 60 Hz and HDR10 support, it offers an impressive visual experience.
Smart functions for more productivity and entertainment
Versatile connection options
When it comes to connections, the monitor offers a wide range of options: Two HDMI 2.0 ports, a USB-C port with 65 W Power Delivery, USB-B for upstream and two USB-A ports for peripherals. Despite the smart feature, the model does not have integrated speakers, Bluetooth or Wi-Fi. A 3.5 mm headphone connection is available for audio.
Flexible companion for home office and entertainment
Features:
32-inch IPS display with 4K UHD resolution (3840 x 2160)
HDR10 support for improved contrast and colour reproduction
Refresh rate: 60 Hz
Operating system: webOS 24 with access to streaming services and web browser
Support for Remote Desktop and Wireless Screen Share (compatible devices)
Flexible use without a PC thanks to smart monitor features
Stand included in scope of delivery
Wall mount optionally available (VESA 100 x 100 mm)