LG UHD AI 43UA73003LA televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: UA73
Kód produktu: 122555005
Výrobce: LG
Váha: 9,5 kg
Popis produktu
Popis produktu
Internetový prohlížeč: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Verze Bluetooth: 5.1
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 54 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 76 kWh
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Barva: Černá
Rok uvedení na trh: 2025
Barva podstavce: Černá
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300 mm
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Bezrámový design: Ne
Audio dekodéry: Dolby AC3Dolby AC4
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Směr reproduktoru: Down firing
Režimy zvuku: Clear Voice ProAI Sound Pro
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
RMS výkon: 20 W
Hmotnost (se stojánkem): 6,8 kg
Šířka stojanu: 95,3 cm
Hloubka stojanu: 23,3 cm
Hmotnost (bez stojánku): 6,7 kg
Šířka (s podstavcem): 957 mm
Výška (s podstavcem): 608 mm
Hloubka (bez stojánku): 57,9 mm
Hloubka (s podstavcem): 233 mm
Výška (bez stojánku): 558 mm
Šířka (bez stojánku): 957 mm
Šířka balení: 1075 mm
Hloubka balení: 115 mm
Výška balení: 646 mm
Hmotnost včetně balení: 9,1 kg
Výstup S/PDIF: 1
Obrazový mód: 10 ways
Podpora Google aplikací: Google HomeGoogle Cast
Intelligent Voice Recognition: Ano
Počet HDMI portů: 3
Počet portů USB 2.0: 2
Počet RF portů: 2
PC in (D-Sub): Ne
Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink
Podporované formáty zvukových souborů: PCMHE-AACAACapt-XMP2EAC3MP3
Obrazový procesor: ?7 Gen8 AI Processor 4K
Plug and Play: Ano
Podpora HDR: Ano
DVD přehrávač: Ne
Multi View: Ano
Podporované grafické rozlišení: 3840 x 2160
Zobrazovací formát: 2160p
Typ LED podsvícení: Direct-LED
Nativní poměr stran: 16:9
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 108 cm
LED podsvícení: Ano
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Tvar obrazovky: Plochý
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Automatická kontrola jasu: Ne
Úhlopříčka displeje: 109,2 cm (43")