Makita DTW700RTJ Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V/5,0Ah
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: DTW700RTJ
Kód produktu: 105843894
Výrobce: MAKITA
Popis produktu
Popis produktu
Kompaktní aku rázový utahovák s vysokým utahovacím momentem až 700 Nm a řadou zajímavých funkcí
Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
Nízká hmotnost, velmi kompaktní tvar, ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
Možnost nastavení 4 stupňů rychlosti dotažení
Speciální funkce umožňující různé nastavení automatického zastavení stroje při L i P chodu
Speciální funkce pro zapnutí maximálních otáček stroje
Odolná převodovka s celokovovou konstrukcí, hliníkový kryt převodovky
Dvojité LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
Elektronický vypínač,motorová brzda, L/P chod
Součástí dodávky jsou dva akumulátory BL1850B, rychlonabíječka a Makpac
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 18 V
Otáčky naprázdno 0-500/1200/1900/2200 min-1
Počet úderů naprázdno 0-1000/1700/2400/2700 min-1
Max. utahovací moment 700 Nm
Standardní šroub M12 - M22
Upínání nástroje čtyřhran 1/2
Hmotnost 2,7 kg
Rozměry (DxŠxV) 170 x 81 x 276 mm