Mars Gaming MPB1000P napájecí zdroj 1000 W 24-pin ATX ATX Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: TACMARS-MPB1000P
Kód produktu: 118168923
Výrobce: MARS GAMING
Váha: 2,335 kg
Popis produktu
Popis produktu
Vstupní proud: 15 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 900 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Počet +12V lišt: 1
Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V
Celkový příkon: 1000 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Efektivita: 90%
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 150 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Kombinovaný výkon (+5 V): 150 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 75 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Průměr větráku: 14 cm
Bezpečnostní spínač: Ano
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení: Aktivní
Barva: Černá
Hloubka: 160 mm
Šířka: 150 mm
Výška: 85 mm
Hmotnost: 2,1 kg
Výška balení: 258 mm
Šířka balení: 136 mm
Hloubka balení: 208 mm
Hmotnost včetně balení: 2,29 kg
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA: 6
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3