Mars Gaming MPB550SI napájecí zdroj 550 W 24-pin ATX ATX Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: TACMARS-MPB550SI
Kód produktu: 117744327
Výrobce: Tacens
Váha: 1,595 kg
Popis produktu
Popis produktu
Kombinovaný výkon (+5 V): 100 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 100 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 18 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Maximální výstupní proud (+5 V): 18 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Efektivita: 90%
Kombinovaný výkon (+12 V): 546 W
Prvky ochrany napájení: ZkratNadměrná zátěžPřepětíPodpětíNadproud
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Celkový příkon: 550 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 45,5 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Vstupní proud: 5 A
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Barva: Černá
Umístění větráku: Vršek
Průměr větráku: 12 cm
Typ chlazení: Aktivní
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Šířka: 150 mm
Výška: 85 mm
Hmotnost: 1,4 kg
Hloubka: 145 mm
Výška balení: 125 mm
Hloubka balení: 240 mm
Hmotnost včetně balení: 1,6 kg
Šířka balení: 205 mm
Typ kabeláže: Nemodulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano