Mars Gaming MPB650SI napájecí zdroj 650 W 24-pin ATX ATX Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: TACMARS-MPB650SI
Kód produktu: 117744354
Výrobce: Tacens
Váha: 1,66 kg
Popis produktu
Popis produktu
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 18 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 18 A
Efektivita: 90%
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 100 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 54 A
Prvky ochrany napájení: Nadměrná zátěžPřepětíPodpětíNadproudZkrat
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Vstupní proud: 5 A
Celkový příkon: 650 W
Kombinovaný výkon (+5 V): 100 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Kombinovaný výkon (+12 V): 648 W
Umístění větráku: Vršek
Průměr větráku: 12 cm
Barva: Černá
Typ chlazení: Aktivní
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Výška: 85 mm
Šířka: 150 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Hloubka: 145 mm
Šířka balení: 205 mm
Hmotnost včetně balení: 1,66 kg
Hloubka balení: 240 mm
Výška balení: 125 mm
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano