Mars Gaming MPB750SI napájecí zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: TACMARS-MPB750SI
Kód produktu: 117744345
Výrobce: Tacens
Váha: 1,736 kg
Popis produktu
Popis produktu
Kombinovaný výkon (+5 V): 130 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,5 A
Vstupní proud: 5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 130 W
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Celkový příkon: 750 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 6 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 45,5 A
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Kombinovaný výkon (+12 V): 744 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 62 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Prvky ochrany napájení: Nadměrná zátěžPřepětíZkratPodpětíNadproud
Efektivita: 90%
Umístění větráku: Vršek
Průměr větráku: 12 cm
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost: 1,5 kg
Výška: 85 mm
Hloubka: 145 mm
Šířka: 150 mm
Šířka balení: 205 mm
Výška balení: 125 mm
Hmotnost včetně balení: 1,69 kg
Hloubka balení: 235 mm
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano