MEANWELL LRS-150-48, prům. napájecí zdroj 48V 150W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: LRS-150-48
Kód produktu: 97549598
Výrobce: Mean Well
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 48V, výstupním výkonem 150W.
Technické parametry:
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje modulový
Výkon 158.4W
Výstupní napětí 48V DC, 43.2...52.8V DC
Vnější rozměry 159 x 97 x 30mm
Výstupní proud 3.3A
Hmotnost 480g
Počet výstupů 1
Montáž k vestavbě
Pracovní teplota -30...70°C
Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu
Účinnost 90%
Řada LRS-150
Druh krytu 241A
Vlastnosti zdrojů/měničů:
příkon bez zatížení <0,5 W