Microsoft Surface Pro 11 Copilot+/U5-238V/13"/2880x1920/T/32GB/512GB SSD/Arc 130V/W11P/Platinum/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: EP2-20165
Kód produktu: 118716107
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 12 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Surface Pro, Copilot+ PC (11. edice) - Intel® Core™ Ultra Processors (Series 2)
* Copilot+ PC
* 2v1 s podporou AI
* stojánek s 165° ohebným pantem
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365 Apps
Procesor: Intel Core Ultra 5 238V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, 40 TOPS
Grafická karta: Intel Arc 130V
Senzory:
* senzor okolní barvy
* akcelerometr
* gyroskop
* magnetometr
* NFC
Zabezpečení:
* zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
* počítač s izolovaným jádrem Windows 11
* technologie Microsoft Pluton
* ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
* ověřování NFC
Displej: dotykový 13" PixelSense Flow, Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5
Rozlišení: 2880×1920 (267 PPI)
Poměr stran: 3:2
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Svítivost: SDR 600 nitů (max.)
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Paměť: 32GB LPDDR5x
Úložný prostor: 512GB SSD Gen 4
Výdrž baterie: při přehrávání videa až 14 hodin/až 10 hodin při aktivním používání internetu
Připojení:
* 1× port Surface Connect
* 1× port Surface Pro Keyboard
Kamery, video a zvuk
* přední kamera Surface Studio - 1440p (Quad HD) kamera s ultra širokým zorným polem
* 10 Mpix ultra HD zadní kamera
* ověřování obličejem Windows Hello pomocí kamery s vylepšeným zabezpečením přihlášení
* duální studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
* 2W stereo s Dolby Atmos®
* podpora Bluetooth® LE Audio
Bezdrátové připojení
* Wi-Fi 7
* Bluetooth® Core 5.4
Vnější design
* plášť: eloxovaný hliník
* barva: platinová
* fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah balení:
* Surface Pro
* 39W zdroj napájení Surface
* úvodní příručka
* dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 287x209x9,3 mm