Part no.: MTP250-26V94-OD
Kód produktu: 97570106
Výrobce: MIKROTIK
Popis produktu
Popis produktu
MikroTik MTP250-26V94-OD
Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-26V94-OD nabízí výstupní napětí 26 V a výkon 250 W . Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100-240 V AC
Max. proud: 3,5 A
Výstup: 26 V
Výkon: 250 W
Provozní teplota: -40 °C to +70 °C