Part no.: MTP250-53V47-OD
Kód produktu: 97570112
Výrobce: MIKROTIK
Popis produktu
Popis produktu
MikroTik MTP250-53V47-OD
Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-53V47-OD nabízí výstupní napětí 53 V a výkon 250 W , který se hodí například pro síť bezpečnostních kamer PTZ. Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100-240 V AC
Max. proud: 3,5 A
Výstup: 53 V
Výkon: 250 W
Provozní teplota: -40 °C to +70 °C