MSI MAG/274CXF/27"/VA/FHD/280Hz/0,5ms/Černá/3R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MAG 274CXF
Kód produktu: 118158083
Výrobce: MSI
Váha: 3,4 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
*Rapid VA panel – Poskytuje dobu odezvy 0,5 ms (GtG, min.), optimalizuje barvy a jas obrazovky.
*Obnovovací frekvence 280 Hz – Reagujte rychleji s plynulejšími snímky.
*Doba odezvy 0,5 ms (GtG, min.) – Eliminuje trhání obrazu a trhané snímky.
*AMD FreeSync™ Premium
*HDR Ready
*Curve 1500R
*Bezrámečkový design
Typ obrazovky: Rapid VA
Úhlopříčka [palce]: 27" (68,58 cm)
Rozlišení: 1920 × 1080 (FHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,3114 (H) × 0,3114 (V)
Obnovovací frekvence [Hz]: 280 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300 (typ.)
Kontrast: 4000:1 (typ.), 100000000:1 (DCR)
Odezva [ms]: 0,5 ms (GtG, Min.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld., 10 bitů (8 bitů + FRC)
Konektory:
*Video Port: 1 × DisplayPort 1.2a
*Video Port: 2 × HDMI 2.0b (FHD @240 Hz)
*Audio Port: 1 × Headphone-out
*Zabezpečení Kensington: Yes
Napájení: Externí adaptér 20 V / 2,25 A, 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 21
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA 100 × 100 mm