MSI Vector/16 HX AI A2XWHG-446XCZ/U9-275HX/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070Ti/DOS/Gray/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 9S7-15M352-446
Kód produktu: 120122733
Výrobce: MSI
Váha: 4,98 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Vector 16 HX AI A2XWHG
Operační systém: Free Dos
Procesor: Intel Core Ultra 9 processor 275HX with Intel AI Boost (NPU)
Paměť: 16GB*2
Počet slotů (celkem): 2
Pevný disk: 1TB M.2-2280 M-KEY
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16" IPS-Level QHD+(2560x1600) 240Hz Refresh Rate 500 nits ANTI-GLARE Non-touch 100% DCI-P3
Dotyková obrazovka: ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU powers advanced AI with 992 AI TOPS
Audio: 2x 2W Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready
Web kamera: IR FHD type (30fps@1080p) with HDR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 2.5 Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
Porty USB:
* 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1)
* 2x Type-A USB3.2 Gen2
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)
* 1x SD Express
* nabíjecí port
Baterie: 90 Whrs
Napájení: 330W