MSI Vector/17 HX AI A2XWJG-031CZ/U9-275HX/17"/2560x1600/32GB/2TB/RTX 5090/W11H/Gray/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 9S7-17S372-031
Kód produktu: 119598313
Výrobce: MSI
Váha: 5,35 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG-031CZ
* exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 6 trubicemi
* 24zónová herní klávesnice RGB s LED podsvícenými klávesami „WASD“
* ambientní osvětlení Mystic Light
* MSI AI Engine
* Meta Ready
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5-6400 (2/0)
Maximální velikost: 96GB DDR5-6400
Pevný disk: 2TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 SSD
Úložiště: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) kompatibilní
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 17" QHD+ (2560x1600) antireflexní IPS, 240Hz, 400 nitů, 3ms (GtG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5090, 24GB GDDR7
Audio: 2x 2W, Nahimic 3
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 24zónová herní RGB s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Killer™ Wi-Fi 7 BE1750 + Bluetooth v5.4)
Porty USB:
* 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/Power Delivery 3.1)
* 2x USB 3.2 Gen2 typu A
Ostatní porty:
* 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x SD Express čtečka karet
* 1x bezpečnostní slot Kensington
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: krytka webkamery/Kensington Lock/Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0
Baterie: 4článková, 4S1P, 90Wh
Napájení: 330W