Nabíjecí kabel do auta Digitus Type2-Typ2, 3fázový 400V, 16A, 11kW, 7,5m (DK-3P16-075)
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: DK-3P16-075
Kód produktu: 108912210
Výrobce: Digitus
Váha: 3,075 kg
Popis produktu
Popis produktu