Napěťový měnič Carspa CAR1KU-12 12V/230V+USB 1000W, modifikovaná sinus
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CAR1KU-12
Kód produktu: 49321415
Výrobce: CARSPA
Váha: 2,4 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Napěťový měnič Carspa CAR1KU-12 má vysokou účinnost, kvalitní
výkon a kompaktní konstrukci krytu. Nabízí snadné použití a maximální
spolehlivost.
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie
klesne pod 10,5 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před
úplným vybitím. Chrání také baterii před přetížením. Automaticky se
vypne, pokud vstupní napětí stoupne na 15 V a více. Stejně tak funguje
teplotní ochrana. Měnič se vypíná, pokud jeho vnitřní teplota stoupne
nad nepřijatelnou úroveň.
Funkce ochrany:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Specifikace:
USB: ANO
Napětí: 12 V/230 V
Výstup: 1000 W trvale / 2000 W špička
Modifikovaná sinusoida
Rozměry: 273 x 208 x 77 mm