Napěťový měnič Carspa CAR2KU-24 24V/230V+USB 2000W, modifikovaná sinus
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CAR2KU-24
Kód produktu: 88553417
Výrobce: CARSPA
Váha: 4,9 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Napěťový měnič Carspa CAR2KU-24 o napětí 24V / 230V nabízí