Napěťový měnič MHPower MP-1800-24 24V/230V, 1800W, čistý sinus
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MP-1800-24
Kód produktu: 95334602
Výrobce: MHPower
Váha: 14,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Nízkofrekvenční měnič napětí MHPower MP-1800-24 s čistou výstupní sinusoidou je vhodný k
ochrana proti přetížení, přepětí, zkratu, přepólování i nadměrnému vybíjení ,
takže se již vůbec nemusíte strachovat o funkčnost napájených přístrojů.
Zařízení MP-1800-24 podporuje napájení z gelových, klasických zaplavených a AGM baterií
přetížení v rozmezí 110 až 130 % k vypnutí výstupu do 30 vteřin a
maximální výkon , vysokou flexibilitu aplikací i
Hlavní přednosti
Měnič napětí MHPower MP-1800-24 je určený pro dlouhodobé napájení
elektrických zařízení
Nalezne uplatnění v domácnosti, v kanceláři, na cestách či
kdekoliv jinde
Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup
Měnič důmyslně reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení, přepólování
či zvýšenou teplotu
Hodí se pro citlivé spotřebiče, které s běžnými měniči nepracují – PC, TV,
ruční nářadí a další
V režimu napájení z baterie dojde při 110 až 130% přetížení k vypnutí výstupu do 30
s
Jakmile přesáhne přetížení hranici 130 %, okamžitě přeruší napájení,
čímž chrání baterii
Kvalitní materiály i zpracování garantují vysokou spolehlivost i dlouhou životnost měniče
Specifikace
Značka: MHPower
Model: MP-1800-24
Určení: napěťový měnič
Výkon
Typ transformátoru: toroidní
Materiál jádra: ferit
Jmenovitý výkon: 1 800 W
Kapacita: 2 500 VA
Výstupní napětí měniče: 220 V
Maximální proud: až 1,8 A
Výstupní frekvence: 50 / 60 Hz
Křivka / sinusoida: čistá
Zkreslení sinusové křivky: 3 % nebo více
Baterie
Maximální kapacita akumulátoru: až 200 Ah
Délka kabelu pro externí baterii: 0,7m
Jmenovité napětí akumulátoru: 24 V
Limit nízkého napětí baterie: cca 21,8 V
Automatické dobíjení akumulátoru: Ne
Kompatibilní baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené, lithiové
Orientační doba provozu
Doba provozu (100W spotřeba + 65Ah baterie): 6,5 hodiny
Doba provozu 100W spotřeba + 120Ah baterie): 12 hodin
Doba provozu (100W spotřeba + 150Ah baterie): 15 hodin
Doba provozu (200W spotřeba + 65Ah baterie): 3,25 hodiny
Doba provozu (200W spotřeba + 120Ah baterie): 6 hodin
Doba provozu (200W spotřeba + 150Ah baterie): 7,5 hodiny
Doba provozu (300W spotřeba + 65Ah baterie): 2,15 hodin
Doba provozu (300W spotřeba + 120Ah baterie): 4 hodiny
Doba provozu (300W spotřeba + 150Ah baterie): 5 hodin
Bezpečnostní funkce a pojistky
Alarm a vypnutí při nízkém napětí
Chladící ventilátor
Ochrana proti přetížení
Ochrana vůči přepětí
Ochrana proti podpětí
Ochrana vůči zkratu
Ochrana proti přepólování
Ochrana vůči nadměrnému vybíjení
Provozní vlastnosti
Relativní vlhkost: 10 až 90 % RH
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -15 až +45 °C