Napěťový měnič MHPower WPU-500-12 UPS, 500W, čistý sinus, 12V
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WPU-500-12
Kód produktu: 115892872
Výrobce: MHPower
Váha: 4,75 kg
Záruka: 60 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Napěťový měnič WPU-500-12 UPS značky MHPower využijete jako záložní zdroj pro oběhová čerpadla, kotle nebo krbová kamna . Díky čisté výstupní sinusové křivce k němu však můžete připojit i další elektrická  zařízení s napájením do 500 W . Je vhodný také jako UPS pro karavany. Jeho velkou výhodou je možnost připojení externí baterie, díky které vydrží napájet připojené spotřebiče mnohem déle. Baterie ovšem není součástí balení a je třeba ji dokoupit samostatně.
Hlavní přednosti
Kompaktní rozměry
Robustní celokovové provedení konstrukce
Ideální jako záložní zdroj ke kotlům, oběhovým čerpadlům nebo krbovým kamnům
Vhodný pro použití jako UPS ke karavanům
Pro připojení spotřebičů s napájením do 500 W
Čisté sinusové výstupní napětí – čistý výkon pro citlivé zátěže
Možnost připojení externí baterie
Informativní displej
Ochrana proti přetížení
Jak zařízení funguje?
Jak měnič zapojit?
Specifikace
Značka: MHPower
Model: WPU-500-12
Určení: čistý sinusový měnič/záložní zdroj
Provedení: na zeď
Instalace: vnitřní
Podporované baterie: AGM, gelové, zaplavené
Technické parametry
Maximální jmenovitý výkon: 500 W
Funkce nabíjení: ano
Připojení externí baterie: ano
Vstupní napětí měniče: 230 V
Vstupní napětí baterie: 12 V
Nabíjecí proud: 5 A, 10 A (volitelné)
Nabíjecí napětí: 13,6 V+/-0,3 V
Limit pro signalizaci nízkého napětí: 10,9+-0,3 V
Ochrana při nízkém napětí: 10,2+-0,3 V
Ochrana při vysokém napětí: 16,5 V ± 0,5 V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Čas přepnutí na zálohu: 4 ms
Spotřeba měniče bez zátěže: max. 20 W
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: z domácí sítě 204–240 V, měnič 230 V (+-3 %)
Frekvence na výstupu UPS napětí: 50 Hz (+-0,5 Hz)
Počet zásuvek: 2 (standardní)
Integrovaný displej: ano
Fyzické vlastnosti
Provozní teplota: 0–40 °C
Barva: černá, bílá
Délka kabelu: 80 cm
Hmotnost: 4,75 kg
Rozměry (š x v x h): 220 x 100 x 260 mm