KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: LFDNWSMOC0008
Kód produktu: 62812128
Výrobce: Neomounts
Váha: 1,2 kg
Záruka: 60 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Neomounts FPMA-VESA400
Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 22" do 52" a nosností až 35 kg . Adaptér má hloubku 3 mm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100 a 200 × 100 mm s obrazovkami kompatibilními se standardy VESA 200 × 200 a 400 × 200 a 120 × 180 mm pro montáž na stěnu nebo stůl.
Součástí balení je veškerý instalační materiál potřebný k sestavení adaptéru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 22"–52"
Maximální nosnost: 35 kg
Vzdálenost od zdi: 3 mm
VESA: 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100, 120 × 180, 100 × 200, 200 × 200, 200 × 400 mm