Mitsu Napájecí adaptér pro notebook 45W, 1,7 mm, 2,4 A, 19 V (ZM/ACE19237)
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: ZM/ACE19237
Kód produktu: 68142112
Výrobce: Mitsu
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Napájecí zdroj pro Acer 19V 2,37A ZM/ACE19237