Nůžky na trávu NAC TA-BL-LI-20V s lištou na keře a hrabání
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TA-BL-LI-20V
Kód produktu: 110149645
Výrobce: NAC
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Hlavní přednosti
Multifunkční využití – nástavce na trávník, keře a na kypření půdy
Snadná výměna nástavců díky praktickému systému
Volnost pohybu – bez kabelů
Vysokokapacitní baterie pro spolehlivý chod
Ovládací prvky na rukojeti
Řada AKUMULTISYSTEM 20V – všechna zařízení z této řady jsou kompatibilní se stejnou baterií
Kompaktní design a nízká hmotnost
Nástavce pro multifunkční využití
Kompaktní a odolné nůžky
Ovládací tlačítka a pohodlná rukojeť
Zahradní náčiní s vysokokapacitní Li-Ion baterií
Poznámka: Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
Volný pohyb
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorové nůžky spadají do řady AKUMULTISYSTEM 20V . Všechno zahradní náčiní, které patří do tohoto programu, se dá napájet stejnou baterií.
Specifikace
Značka: NAC
Model: TA-BL-LI-20V
Určení: nůžky na trávu
Napájení baterie: 1x lithium-iontová baterie 20 V (baterie není součástí balení)
Počet cyklů: 1 000 ot./min
Indikátor nabití: ano
Fyzické parametry
Hmotnost: 1,5 kg
Šířka nože na trávu: 100 mm
Délka čepele pro zastřihování keřů: 200 mm
Rozměry hrabacího modulu – drápů (š x v): 80 x 50 mm