Parní žehlička Gorenje SIH3200WR 3200 W Zlato
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: SIH3200WR
Kód produktu: 123258671
Výrobce: Gorenje
Váha: 1,88 kg
Popis produktu
Popis produktu
Automatické vypnutí: Ano
Nepřetržitá pára: Ano
Funkce parního rázu: Ano
Počet teplotních nastavení: 3
Kropení: Ano
Objem zásobníku vody: 0,42 l
Systém zamezující odkapávání: Ano
Barva: Zlato
Samočisticí: Ano
Stálý výstup páry: 40 g/min
Parní ráz: 250 g/min
Materiál žehlicí plochy: Keramická žehlicí plocha
Délka šňůry: 2,5 m
Automatické odstraňování vodního kamene: Ano
Vertikální napařování: Ano
Model: Napařovací žehlička
Příkon: 3200 W
Šířka: 138 mm
Hloubka: 315 mm
Hmotnost: 1,6 kg
Výška: 150 mm
Typ balení: Krabice
Šířka balení: 150 mm
Výška balení: 169 mm
Hloubka balení: 322 mm