Patriot PSD416G32002 Patriot/DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: PSD416G32002
Kód produktu: 93987738
Výrobce: PATRIOT
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm