Patriot PSD432G3200K Patriot/DDR4/32GB/3200MHz/CL22/2x16GB
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: PSD432G3200K
Kód produktu: 98800665
Výrobce: PATRIOT
Záruka: 120 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 32GB, (2 x 16GB) 3200MHz UDIMM Dual Kit
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB (2x 16GB)
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3 x 133 x 31 mm