Dahua Switch PFS3110-8ET-96-V2
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dahua Switch PFS3110-8ET-96-V2
Dahua Switch PFS3110-8ET-96-V2
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: PFS3110-8ET-96-V2
Kód produktu: 94211170
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Váha: 1,324 kg
Popis produktu
Popis produktu
10portový nespravovaný stolní switch s 8portovým switchem PoE
Inteligentní PoE
BT 90W
8pinový napájecí zdroj PoE
Dálkové PoE
Hlídací pes PoE
Široká pracovní teplota
Hardware
Data Transmission Port
Port 1–8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink)
Port 10: 1 × SFP 1000 Mbps (uplink)
Power Supply
48 V - 57 V DC
Operaing Temperature
–30 °C to +65 °C (-22 °F to +149 °F)
Operating Humidity
5% – 95% (RH)
Power Consumption
Idling: 3 W
Full load: 96 W
Performance
Capacity
7.6 Gbps
Packet Forwarding Rate
4.17 Mbps
Packet Buffer Memory
1 Mbit
MAC Table Size
8K
Communication Standard
IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE802.3X/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3z
PoE
PoE Standard
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/ IEEE802.3bt
PoE Power
Port 1-2 ? 90 W, Port 3-8 ? 30W, total? 96 W
Power Consumption Management
Yes
PoE Pin Assignment
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Long Distance PoE
250 m long distance PoE transmission
General
Lightning Protection
Air discharge: 8 kV
Contact discharge: 6 kV
ESD Protection
Common mode: 4kV
Differential mode: 2kV
Net Weight
0.54 kg
Gross Weight
1.35 kg
Product Dimensions
150 mm × 100 mm × 42 mm (5.91" × 3.94" × 1.65")