Phantom Gaming by Asrock monitor PG27FFX2A 27"/IPS/1920x1080/520Hz/400cd/m2/1ms/HDMI/DP/USB-C/výš.stav/wifi ant./speaker
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupné
Part no.: 90LXA0M0-A0E0A0J
Kód produktu: 117360063
Výrobce: ASROCK Displays
Popis produktu
Popis produktu
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A – užijte si každý detail hry
Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A , který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 27" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických objektů bez rozmazání. Disponuje extra vysokou obnovovací frekvencí 520 Hz a 1ms dobou odezvy , díky čemuž eliminuje rozmazání a zpoždění během jakéhokoli pohybu.
Díky tomu není třeba schovávat anténu pod stolem, což značně omezuje kvalitu připojení. Samozřejmostí je také patřičná herní konektivita, která zahrnuje dvojici portů HDMI pro připojení herní konzole, DisplayPort nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Nechybí ani integrované reproduktory nebo ergonomický stojan pro nastavení výšky.
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1 000 : 1 , jas 400 cd/m 2 , dobu odezvy 1 ms a pokrytí 94% DCI-P3 . Obnovovací frekvence 520 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou dva USB porty pro připojení periferií. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou , kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný podstavec a stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W .
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"