Phantom Gaming by Asrock monitor PG27QFT2A 27"/IPS/2560x1440/180Hz/400cd/m2/1ms/2xHDMI/DP/AMD FreeSync/výškově nast.
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupné
Part no.: PG27QFT2A
Kód produktu: 112407914
Výrobce: ASROCK Displays
Váha: 9,7 kg
Popis produktu
Popis produktu
ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1000 : 1 , jas 400 cd/m 2 a dobu odezvy 1 ms . Obnovovací frekvence 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně . Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou , kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. Zajisté potěší také stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W, výškově nastavitelný stojan či možnost nastavení náklonu a otočení monitoru.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, kabel HDMI, DisplayPort a ochranný návlek na kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"